koszulka chelsea z własnym nazwiskiem Podopieczni Zinedin

koszulka chelsea z własnym nazwiskiem Podopieczni Zinedine'a Zidane'a wiedzieli, że ich nadzieje na zwycięstwo w grupie sprowadzą się do wyników w meczu z Dortmundem. W obu meczach byli blisko, ale w obu przypadkach odrabiali straty. Madryt prowadził w Niemczech do momentu, gdy w 87. minucie bramka Andre Schurrle wyrównała sytuację, a następnie stracili dwubramkowe prowadzenie w rewanżu, gdy Marco Reus uratował punkt na zaledwie dwie minuty przed końcem, pozostawiając Dortmund jako zwycięzcę grupy.

GWIEZDNY GRACZ
Najlepszy strzelec wszech czasów Ligi Mistrzów UEFA, Cristiano Ronaldo, zdobył jeszcze kilka bramek w fazie grupowej i zdobył cztery kolejne dla swoich kolegów z drużyny. Do tej pory miał tylko dwa gole w tej kampanii, co sugeruje, że nadchodzi burza, a niewielu postawiłoby zakłady przeciwko człowiekowi, który strzelił 16 bramek w turnieju w zeszłym sezonie i wywalczył Madryt aż do finału.

SZANSE ROZWOJU
Zajęcie drugiego miejsca oznacza, że Madryt musiał grać z gospodarzami w pierwszym meczu, ale jest pewny awansu po zwycięstwie 3: 1 nad Napoli w stolicy Hiszpanii w zeszłym miesiącu. Ale Zidane z pewnością nie uwierzy, że zadanie zostało wykonane, ponieważ czeka ich zniechęcająca podróż do zawsze onieśmielającego San Paolo. Napoli nie wygrało w ostatnich pięciu strój piłkarski dla dziewczynki meczach z hiszpańskimi przeciwnikami, ale Madryt zasmakował włoskiej porażki w 1/8 finału, kiedy został wyrzucony przez Juventus w sezonie 2004-05.