koszulka kevin de bruyne Duet Chelsea, Alvaro Morata i Cesa

koszulka kevin de bruyne Duet Chelsea, Alvaro Morata i Cesar Azpilicueta, również znalazł się w kadrze TOTW2 po tym, jak pomógł drużynie Antonio Conte wygrać 4: 0 ze Stoke City. David Silva z Manchesteru City również otrzymuje wzrost w swoich rankingach dzięki swojemu wkładowi, ponieważ Manchester City odniósł kolejne wielkie zwycięstwo.

Bundesliga ma tylko jednego gracza w selekcji na ten tydzień. Pierre-Emerick Aubameyang reprezentuje Borussię Dortmund dzięki hat-trickowi przeciwko Borussii Monchengladbach. Aubameyang jest drugim zawodnikiem Dortmundu, który otrzymał awans w tym tygodniu, po Maxie Philippie w pierwszym tygodniu.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybór redaktorów Messi może mieć za sobą powolny start PSG, grając główną rolę przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do Benfiki-Sporting rywalizacja z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł swoją formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były zawodnik Manchesteru City zostanie „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Drużyna tygodnia jest dostępna od 1800 BST 27 koszulka piłkarska dla dzieci września do 1800 BST 4 października. Pełna światowa premiera gry FIFA 18 odbędzie się w piątek, 29 września.