strój liverpool ednak Newcastle, po spadku z Premier

strój liverpool ednak Newcastle, po spadku z Premier League w zeszłym sezonie, zrestrukturyzowało się w ostatnim sezonie i prawie 50 milionów funtów wydano na skład pierwszego zespołu, który byłby w stanie konkurować o natychmiastowy powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej z byłym zwycięzcą Ligi Mistrzów. kierownika u steru na miejscu, by poprowadzić szarżę. Letnie wydatki netto Newcastle rzadko są jednak brane pod uwagę przez tych, którzy krytykują problemy klubu poza boiskiem, z dużymi transferami Moussy Sissoko do Tottenhamu, Georginio Wijnalduma do Liverpoolu i Androsa Townsenda do Crystal Palace torując drogę takim graczom jak Matt Richie. i Dwight Gayle, aby przybyli.

Były napastnik Crystal Palace był głównym źródłem bramek w tym sezonie z 20 bramkami w lidze, podczas gdy żaden inny zawodnik w składzie Newcastle nie zarejestrował dwucyfrowych liczb – Matt Richie następny w kolejce z ośmioma – ale przegapi wycieczkę do Sussex we wtorek . Brighton ma jednak czterech graczy, którzy osiągnęli 10 – Murray (16), Anthony Knockaert (11), Sam Baldock (10) i Tomer Hemed (10), a 14 z 16 Murraya pojawi się na Amex.

Wtorkowe spotkanie nie tylko stanowi okazję dla jednego z klubów do przełamania drugiego, po długiej walce w tym sezonie, ale także pozwala im oddalić się stroje piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem od Huddersfield na trzecim miejscu.