koszulka liverpool z nadrukiemDla Pepi średni kro

koszulka liverpool z nadrukiemDla Pepi średni krok może być najlepszym krokiem. Gra w takim klubie jak Wolfsburg czy Ajax dałaby Pepiemu większe szanse na bycie „tym gościem” niż w Bayernie czy Liverpoolu.

Oczywiście żelazo ostrzy żelazo, a rywalizacja dzień w dzień w elitarnym klubie byłaby fantastyczna, ale dla napastników nie zawsze jest to takie proste.

Dla napastnika liczą się tylko dwie rzeczy: minuty i gole. Inne pozycje mogą się rozwijać po prostu dzięki przebywaniu z lepszymi graczami, ale napastnicy są nieco trudniejsi.
Other positions can progress simply by being with better players, but strikers are a bit more difficult.
Inne pozycje mogą rosnąć po prostu dzięki przebywaniu z lepszymi graczami, ale napastnicy są nieco bardziej podstępni.
Other positions can grow simply by being with better players, but strikers are a bit trickier.

Pepi potrzebuje minut na boisku, dorastając przeciwko lepszym obrońcom, niż ma do czynienia w MLS. I ostatecznie potrzebuje bramek, aby nadal ubiegać się o miejsce w USMNT.

A USMNT potrzebuje go, aby nadal stawiał tokoszulki piłkarskie z nadrukiem na zamówienieroszczenie, ponieważ Pepi jest obecnie klasą puli napastników.