koszulka juventus dla dzieci Chelsea z Antonio Conte podobno

koszulka juventus dla dzieci Chelsea z Antonio Conte podobno rozważa wzmocnienie swojego składu podwójnym uderzeniem dla dwóch młodych reprezentantów Anglii. The Blues wydali już 144 miliony funtów na transfery Alvaro Moraty, Tiemoue Bakayoko i Antonio Rudigera tego lata. Kapitan weteran John Terry opuścił klub w lecie i wydaje się, że Diego Costa pójdzie za nim przez drzwi wyjściowe po tym, jak pokłócił się z menedżerem.

Pomimo wygranej w zeszłym roku w Premier League, Conte uważa, że ​​klub musi wzmocnić swój skład przed powrotem do europejskiej piłki nożnej. Chelsea mogła skupić wszystkie swoje zasoby na lidze w zeszłym roku, ale włoski trener jest świadomy znacznie większej potrzeby rotacji składu w w sezonie 2017/18. Pierwsza szóstka Premier League, poza Tottenhamem, wydała dużo w okresie letnim, a Chelsea podobno jest daleko od ukończenia. Według The Telegraph, Conte przygotowuje potencjalny 80 milionów funtów podwójnego zamachu dla pary młodych reprezentantów Anglii .

Oceniony na 30 milionów funtów Alex Oxalde-Chamberlain odmawia podpisania nowego kontraktu z Arsenalem i zabiega o zainteresowanie rywali Gunners London. bluzy piłkarskie dla dzieci Conte wierzy, że energiczny