koszulka paulo dybala Pomimo tego, że Manchester City b

koszulka paulo dybala Pomimo tego, że Manchester City był tak bliski podpisania go, Manchester United sfinalizował umowę, aby w poniedziałek sprowadzić Alexisa Sancheza z Arsenalu na Old Trafford. Arsenal nie otrzymał opłaty za transfer za 29-letniego chilijskiego napastnika, ale Henrikh Mkhitaryan poszedł w innym kierunku, gdy To część ekscytującej umowy wymiany. Portugalski trener Jose Mourinho pisał lirycznie o Sanchezie po tym, jak został ogłoszony graczem Man United.

„Alexis jest jednym z najlepszych ofensywnych graczy na świecie i uzupełni naszą bardzo młodą i utalentowaną grupę ofensywnych graczy” – skomentował Mourinho. „Wniesie swoją ambicję, zapał i osobowość – cechy, które czynią z Manchesteru United i zawodnik, który sprawia, że ​​drużyna jest silniejsza, a kibice dumni ze swojego klubowego wymiaru i prestiżu. W Manchesterze będzie dużo rywalizacji z przodu – Martial i Rashford już walczyli o jedno miejsce na lewej flance ataku. Analiza zawodnika Alexis Sanchez Film udostępniony na YouTube podkreśla osiem kluczowych aspektów gry Sancheza, które z pewnością poprawią losy Man United.

Spędził trzy i pół roku w Emiratach i nie ma wielu fanów Premier League, którzy sugerowaliby, że jego przyjazd nie wzmocni drużyny Mourinho. Oczekuje się, że tanie koszulki piłkarskie Sanchez zadebiutuje w piątkowy wieczór, kiedy Diabły odwiedzają Yeovil Town w czwartej rundzie Pucharu