koszulka paulo dybala Remis w ostatnich 16 meczach pop

koszulka paulo dybala Remis w ostatnich 16 meczach popadł w chaos, gdy Manchester United został błędnie zremisowany z Villarreal – drużyną, z którą zmierzyli się w fazie grupowej, a więc nie mogli zmierzyć się ponownie w pierwszej rundzie pucharowej.

Chociaż błąd został szybko naprawiony, zamieszanie, które spowodował, oznaczało, że United zostali następnie usunięci z listy możliwych przeciwników Atletico Madryt; błąd, który ostatecznie doprowadził do unieważnienia całego losowania około 90 minut po jego zakończeniu.

W przypadku największych rozgrywek w europejskiej piłce nożnej bardzo wstydliwe było to, że prostego losowania nie można było przeprowadzić za pierwszym razem.

Tak też były wymówki, obwinianie błędów na komputerze, kiedy każdy mógł wymyślić możliwych przeciwników dla każdego klubu.

Ponieważ kluby kwestionują uczciwość losowania, jak najłatwiejsze zadanie może pójść tak źle, jest zdumiewające.

Jedno jest pewne - nie dostaniesz tego w komplety piłkarskie z własnym nadrukiem Super League... (nawet o tym nie myśl, Florentino Perez!)