strój juventus dla dzieci Wysyłając faks do Barcelony, w któ

strój juventus dla dzieci Wysyłając faks do Barcelony, w którym wyraża chęć opuszczenia klubu bez konieczności uiszczenia opłaty za zwolnienie, Messi rozłożył swoje stoisko i pierwsze oznaki wskazują, że trzyma się mocno.

Reprezentant Argentyny nie stawił się na przedsezonowe badania lekarskie i nie oczekuje się, że pojawi się już na treningu.

Powodem „strajku” Messiego jest to, że uczestnictwo w sesjach treningowych i badaniach medycznych z Barceloną podważyłoby jego stanowisko, że nie ma już kontraktu z klubem.

Byłoby sprzecznością, gdyby Messi twierdził, że nie jest piłkarzem Barcelony, a następnie kontynuował pracę dla katalońskiego klubu.

Rzeczywiście, udział w treningu lub przestrzeganie reżimu medycznego klubu oznaczałoby, że nadal jest on pracownikiem klubu, a tym samym przyznanie, strój piłkarski dla dziecka że umowa nie została zawarta.