strój liverpool Poinformowany o skali swoich problemów

strój liverpool Poinformowany o skali swoich problemów w PSG, Di Maria grozi ponowne odkrycie formy, która uczyniła go nieocenionym dla Realu Madryt w chwilach sprzężenia pod koniec 2013-14. Był najlepszym graczem swojej drużyny w wygranym 2:1 meczu z Lille, aw zeszły piątek w Bordeaux strzelił gola i stworzył kolejnego.

Thomas Meunier nie ma wątpliwości, dlaczego w jego południowoamerykańskiej kohorcie nastąpiła wyraźna poprawa.

„Zawody” – wyjaśnił Belg po wygranym 3:0 meczu na Stade Matmut Atlantique w weekend. „Wszyscy wiedzą, że miejsca są drogie, że z tygodnia na tydzień możesz być na ławce lub na boisku.

„Jeśli chcemy mieć szansę na granie w gry, musimy naprawdę pracować na treningach i podczas meczów, aby pokazać, że jesteśmy zdolni – i tak się stało.

„Draxler jest bardzo, bardzo dobrym graczem i wszyscy koszulka piłkarska dla dzieci to rozumieją. Anioł po prostu nie chce być substytutem. Został przemieniony. Po prostu wkłada trochę więcej.