strój piłkarski bayern monachium „Najlepszym sposobem, aby

strój piłkarski bayern monachium „Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest myślenie, że to dopiero początek. Niektórzy myślą, że to koniec, ale jest na odwrót: to dopiero początek Twojej kariery zawodowej i musisz sobie z tym poradzić i zdać sobie sprawę, że nie zawsze tak jest. „Będą wzloty i upadki. Ważne jest, aby zachować pokorę, ciężko pracować i postrzegać to jako pierwszy kro

k w długiej podróży. Bellerin ujawnił również, co zrodziło tę myśl w pierwszej kolejności, a wszystko to było w zachowaniu Nketiah w szatni po meczu. zszedł do garderoby, rozmawiał przez telefon i musiał dostawać wiadomości od znajomych i w mediach społecznościowych. To musi być dość trudne w pierwszych chwilach, aby sobie z tym poradzić” – wyjaśnił.

Współczesny gracz nie jest obcy mediom społecznościowym, ale występ Nketiah w Norwich odnotował trudny do wyobrażenia spadek ekspozycji. Jego skrzynka odbiorcza będzie wypełniona po brzegi, a jego tweet po meczu wzrośnie do 42 000 polubień. Jeśli jednak będzie mógł podążać za przykładem Bellerina i jego radą, nie powinno być zbyt wiele problemów. Czy uważasz,komplety piłkarskie z własnym nadrukiem że Arsenal powróci do w pierwszej czwórce w tym sezonie? Wypowiedz się w sekcji komentarzy poniżej.